Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-04, 12:35   #4577
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Można tylko powiedzieć "ach, ach"

Po rozmowie z mężem na temat jak to ważne są kosmetyki, chyba mi zasponsoruje drugie zakupy w Phenome. Jestem po pierwszych testech nowości. I tak...
...krem pod oczy Phenome po pierwszych próbach mi się podoba. Jestem zdziwiona, ponieważ nie przepadam za tego typu produktami. Nie wiem, czy to możliwe ale mam wrażenie, że rzeczywiście rozjaśnił cienie. Tego nie dokonał jeszcze żaden produkt pod oczy przeze mnie stosowany. A może to tylko kilka spokojnie przespanych nocy? Jedyna wada mógłby bardziej odżywiać, nawilża ale delikatnie.
....płyn do mycia dla dzieci Phenome. Kupię na pewno drugą butelkę. Piękny zapach, delikatnie myje, choć bardzo niewydajny.
....balsam dla przyszłych mam Phenome. Fajny produkt, choć dla mnie za mało nawilżająco-natłuszczający. Ja jednak lubię tłuściochy.
....filtr JMO. Chyba mam swój filtr. Dziękuję Sicilii za polecenie Nałożyłam dzisiaj na lekko wchłoniety olejek dr.Hauschka. Zapach mógłby być lepszy. Trochę też się buzia świeciła, ale tylko chwilę. Teraz wszystko się znatowiło, buzia nie jest zabielona, różowa lub błyszcząca.
...serun z wit.C JMO Mam próbkę i użyłam odrobinkę na noc. (czego nigdy nie robię, bo w nocy moja buzia jest naga ) Rano byłam zdziwiona! Buzia była gładka, koloryt wyrównany, pory zmniejszone Triacneal może się schować! Kosmetyk drogi okrutnie, ale jeśli taki efekt rzeczywiście będzie po każdym użyciu, to myślę, że kupię to serum.
...peeling JMO. Znowu próbka. Jak te kosmetyki pachną Muszę zernkąć na skład, bo aż trudno uwierzyć, że są naturalne. A może nie są Kolejny mój must-have, jeśli nadal będzie mnie tak zachwycał.
Margo swietnie kuszace recenzje
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora