Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - makijaż permanentny- ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-09, 16:02   #3690
Ipalek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez anna paulinska Pokaż wiadomość
Ipalek, napisz jaki mas zobecnie kolor brwi, bo sa swieze po zrobieniu, dlatego kolor jeszcze nie przeszedl fazy utlenienia. Dopierow w 3 tygodniu mozna okreslic jak mocno zostaly zrobione. Metoda wloskowa, nie jest latwa, dlatego dziewczyny maja w ofercie, ale udaja, ze robia. ACH !!! jesli chcesz to wyslij mi n apryw .emaila fotki, postaram sie pomoc i ocenic co masz na dzien dzisiejszy. Jeszcze pytanko, jak okreslalyscie kolor do btrwi, cos wspominalas lub sugerowala ta pani?
Ania! Kolor, który mi zrobiła ta pani miał być brązowo-grafitowy, wyszedł sino-czarny, ale wierzę w to, że kolor to jeszcze się jakoś da poprawić. Trochę się wstydzę, ale załączam zdjęcia - i tak nie oddają tego, co w naturze, bo światło zniekształca, poza tym nie mam dobrego zoomu, bo robiłam telefonem, ale zawsze:
- brwi są nierówne, na różnym poziomie, o różnej grubości, także kolor - jedna jest ciemniejsza
- no i przede wszystkim są "chamsko" obrysowane konturem
- u nasady nosa jest coś co mnie najbardziej martwi - tam ten kontur jest najwyraźniejszy, jedna brew jest okrągława a druga trapezoidalna...
to co w Amsadzie nazywają brew zarysowaną metodą włoskową się najszybciej wymywa, a ten chamski kontur zostaje.
Najgorsze jest to że jestem blondynką i mam raczej delikatne rysy - teraz z całej twarzy widać tylko brwi, mimo że kolor już się wypłukał...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20130203_125055.jpg (81,2 KB, 209 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130203_125455.jpg (121,2 KB, 233 załadowań)
Ipalek jest offline Zgłoś do moderatora