Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-21, 13:17   #1963
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Ależ się dziś wkurzyłam. Aż chyba się tu wyżalę, bo jakoś nigdzie się na forum nie udzielam tylko na kosmetycznym. Zamówiłam sobie zegarek w Aparcie. Przyszedł sobie nie wiem kiedy, bo nie byli łaskawi do mnie zadzwonić, natomiast kiedy ja do nich dzwoniłam niby nic nie wiedzieli. Zaszłam w czwartek do salonu i pytam czy jest towar dla mnie, poszukali okazało się, że zagarek leży kilka dni. Dobra mierzę go, babka mówi, że jak bedzie kolega to da radę bez problemu zmniejszyć do mojego rozmairu. Odłożyłam. Wczoraj poszłam kupić, ale było tyle ludu, poza tym jakieś problemy były z moją kartą i z tego wszystkiego zapomniałam o zmniejszeniu. Dziś idę do innego salonu a facet mi mówi, że on mi zmniejszy ale może o 0,5 cm bo dalej nie da rady i nie wie jakktoś mógł mi powiedzieć ze da radę zmniejszyć do mojego nadgarstka. I tym samym wybuliłam kupę forsy za zegarek, który mi lata we wszystkie strony, a wybitnie chudej ręki nie mam. Jadę dziś wieczorem do salonu, gdzie kupiłam zobaczę co mi powiedzą.
Ah. Miałam sobie kupić Si, co pisałam o tym wcześniej, ale mi już najszczersze chęci przeszły

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44250418]w S. sa zestawy P&R[/URL]. Szczegolnie korzystny cenowo jest zestaw z ta ekoampulka (1), zoltym peelingiem chyba i duzym tonikiem. Nie pamietam, ile kosztowal (chyba 239 zlotych). Jak kogos interesuje niech najlepiej zadzwoni zapytac o cene. Ze znizka 20% na zestawy cena wychodzi calkiem niezla.[/QUOTE]

tonik jest megaśny, ale te ampułki to jakieś nieporozumienie, miałam dwie i żadna nic nie robiła z moją twarzą, także jeśli któraś się zastanawia to radzę wziąć próbki
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora