Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-09, 08:07   #2417
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
i to jaki

---------- Dopisano o 07:44 ---------- Poprzedni post napisano o 07:43 ----------



ja mam wrażenie że oni chcą dotrzeć do szerszej grupy klientów - takich którzy kupują tańsze kosmetyki. Stąd wprowadzenie np marki Perfecta. Tylko czy to przyniesie im zamierzone korzyści? no nie wiem
ja też nic u nich nie kupuję
Tylko żeby się nie przeliczyli, bo Perfecta jest w każdej nawet najmniejszej drogerii już nie wspomnę o sklepach typu mydło i powidło, czy spożywczo-przemysłowy, a u nich jednak do ceny trzeba dodać koszty przesyłki. Z drugiej strony jak ktoś kupuje krem Perfecty za 15 zł to raczej nie będzie dobijał do bezpłatnej dostawy. Nie rozumiem ich polityki

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja te newlettery i tak dostaję pół dnia później niż wszyscy i nawet ich nie czytam bo wcześniej od Was wiem co nowego
ja dostaję je zawsze późno wieczorem jak już wszystko wiem z wątku

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość



no to czekam jeszcze na erisa i collistara

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Wyprzedany box z maską z D. a tych nowych boxów też ubyło
W próbkach nadal szał na Perfectę ale jest też niespodzianka Sensai
Chociaż do czegoś przydały się handlary i ta szałowa noc zakupów
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora