Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-05, 10:04   #3928
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
No ale właśnie pisałam, że nie da rady.
SYSTEM PŁATNOŚCI E-SKLEPU PO PROSTU NIE DZIAŁA.
Nie doczytałam.
Poza tym na razie postępuję zgodnie z instrukcją. Jeśli się nie powiedzie, to tym bardziej nie moja wina.

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Współczuję,
"Kup mydło, emocje gratis"

Takie powinni mieć hasło dla aktualnej promocji
Na razie włosów z głowy nie rwę - na szczęście kwoty zamówień nie są zawrotne i nie mam wątpliwości, że zwrot kasy dostanę prędzej czy później (tych 2 zł nie popuszczę - dla zasady ). Bardziej mnie ta sytuacja rozdrażniła.
Cytat:
Napisane przez Mrowina Pokaż wiadomość
Ja też dostałam takie info, próbowałam 2 razy i nic ,za trzecim złożyłam nowe zamówienie i wykorzystałam przedpłatę i dalej nic. Potwierdzenie zamówienia mam, przedpłatę mam a O. nie przyjmuje wpłaty
Ja spróbowałam jedynie ponownie opłacić te same zamówienia (próba jednokrotna). Będę sobie spokojnie czekać na rozwój wydarzeń

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;56841986]Treść usunięta[/QUOTE]
No właśnie też tak zrobiłam.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora