Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak szybko pozbyć się pryszczy (i trądziku) domowymi sposobami?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-10, 13:18   #9
Father of Dragons
Raczkowanie
 
Avatar Father of Dragons
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 426
Dot.: Jak szybko pozbyć się pryszczy (i trądziku) domowymi sposobami?

Cytat:
Napisane przez NETARNETTA91 Pokaż wiadomość
A jakiś konkretny sposób na niechcianego pryszcza przed imprezą znacie? często zdarza się, że przed wielkim wyjściem dopada nas pryszcz;/ jak pozbyć się go w trybie natychmiastowym?
Hm, ja w takim wypadku usuwam go odkażoną igłą, po czym przemywam dookoła spirytusem salicylowym, wmasowuje jakiś krem przeciwtrądzikowy i na koniec nakładam jakiś punktowy preparat, czy też pastę cynkową, a nawet zwykłą- do zębów. Może nie znika całkowicie, ale na pewno się zmniejszy

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Kimikoo Pokaż wiadomość
Ja mam cerę w sumie tłustą, a rano cała się świecę, dlatego zaczęłam używać peelingu ultrazłuszczającego - Garnier Skin Naturals, (cena, ok. 20 zł ) i starcza mi tak na pół roku codziennego stosowania. Cera po nim jest gładka, i większość pryszczy i zaczerwienień schodzi, po tygodniu i się nie błyszczę. Ogólnie przemywam co jakiś czas twarz sokiem z cytryny, tylko mówię nie za często, bo wysusza skórę. :c
Hmmm. Stosowanie peelingu, gdy na twarzy są pryszcze doprowadzi tylko do rozniesienia bakterii po ryjku. A peeling stosowany CODZIENNIE nawet przy cerze normalnej nie jest polecany. Nasza skóra też musi się regenerować.
Ewentualnie jakiś ultradelikatny peeling, coś na kształt tych azjatyckich everyday use :P
A sok z cytryny nawet ja polecam, bo u mnie to chyba remedium na wszelkie problemy :P

Edytowane przez Father of Dragons
Czas edycji: 2014-03-10 o 13:19
Father of Dragons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując