Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak samodzielnie zrobić tipsy akrylowe?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-25, 09:23   #30
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Jak samodzielnie zrobić tipsy akrylowe?

Cytat:
Napisane przez Aaerin Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Tobą! Zauważ jednak, że nie każdy ma w sobie tyle samozaparcia i talentu żeby do wszystkiego dojsc samemu. Autorka tematu nawet nie zadała sobie trudu aby wyszukać filmików na YT...Ja też znam samouków, którzy do wszystkiego doszli samemu i to jest super. Kupowanie na starcie produktów nie wiedząc jak się ich używa jest lekkomyślne, chyba, że koleżanka uważa to za inwestycję, która już niebawem się zwróci i w tym wypadku nie uważam, że trzeba iść na kurs tylko wtedy kiedy chce się mieć zawód. Bo z obserwacji wiem, że domowe pazurkowanie nie kończy się na łapkach mamy i koleżanek.

Abra, Twój ten Kocurzasty z avka?
autorka watku napisala ten post w 2008 roku...
Ale wiecie co, ze mna tak bylo - po kursie bardzo szybko sie zniechecilam, moja mama na ktorej cwiczylam caly czas mowila, zebym sie nie poddawala i ze wprawy nabiore razem z paktyka i tak faktycznie bylo... teraz walcze z rzesami -na poczatku rzesy robilam 5 godzin pelna stylizacja.. teraz pelna stylizacje robie 2,5-3 godzin... chociaz paznokcie sa fajniejsze- bardziej kreatywne i w ogle jakos tak bardziej kolorowe
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując