Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - tłusty ciężki kerm pod oczy poszukiwany
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-04-28, 00:28   #15
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: tłusty... wycofuja Len&Retinol

joannea napisał(a):
> ALE MAM KOMUNIKAT: dzis po drodze do biblioteki przelecialam sie po perfumeriach (dziwnie jakos sa zawsze po drodze , w celu przyjrzenia sie Daxowi i jeszcze Pollenie Ewie, ktora wczoraj rzucila mi sie w oczy na KW, jako ulubiony kosmetyk moich ulubionych Wizazanek . W sklepie firmowym Polleny Eay (tym na 6-tego sierpnia) pani powiedziala, ze seria Len i Retinol jest wycofywana, i ze oni juz tego kremiku pod oczy nie maja i miec nie beda (podobnie jak maseczki poprawiajacej owal twarzy). I ze bede miec duzo szczescia, jezeli znajde je gdziekolwiek indziej. Co do wycofywania, nie wiem, czy mowila prawde, ale faktem jest, ze nie moglam go znalezc w zadnym nastepnym sklepie

No coś podobnego kochana Asiu !!!! jestem w szoku bo ten krem pod oczy z tej serii jest rewelacyjny !!! muszę osobiście jutro tam lecieć i wybadać co i jak !!!
Kompletnie nie rozumiem niektórych firm i ich polityki jak coś dobrego i fajnego, a może na dodatek jeszcze nie drogiego to trzeba wycofać i walić reklamę na jakieś buble,buuu... jestem w szoku i pół nocy spać nie będę, a jutro wykupię chyba do ostatniego produktu wszystkie produkty z tej mojej ulubionej serii... to się nazywa strategia marketingowa,błeee...
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując