Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-02-08, 17:42   #114
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Re: DOMOWE PRZEKŁUWANIE USZU

Monika napisał(a):
> Ja również zrobiłam to sama: ucho i pępek. Tylko z uchem nie poszło tak łatwo bo niestety przebiłam, ale trochę krzywo.Niby nie ma to takiego znaczenia, ale lepiej trzeba pamiętać o odpowiednim kącie przekłuwania. Pozdrawiam

Odpowiedni kąt-czyli prosto, otóż to
Mnie przekłuwała siostra zakonna( chyba że mam jakieś wypaczone wspomnienie, mała byłam, chodziłam do przedszkola , nic nie bolało). Drugie dziurki robiła już moja siostra rodzona, igłą groszówką. Są ponoć dwie szkoły- jedna mówi, że można przebić ucho "na raz"- podłożyć od spodu kawałek ziemniaka i wbić w niego igłę- przez ucho, oczywiście Druga- to powolne wkręcanie igły, czysty hardcore Oprócz dezynfekcji igły, ucha i kolczyka, oraz wkręcania "po prostej", warto pamiętać o częstym przemywaniu wodą utlenioną już przekłutego ucha i obracaniu kolczyka, żeby dziurka nie zarosła.
Mnie nic nie bolało, wszystko odbyło się spokojnie i bez rozlewu krwi Dziwne, bo ja sama nie przekłułabym sobie ucha w ten sposób, ale ktoś inny- proszę bardzo
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując