Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-23, 16:55   #2823
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Magdalenka22 Pokaż wiadomość
To jest moj naturalny blond nie rozumiem co w tym dziwnego?,u nasady mam ciemniejsze wlosy ja np.na koncach.

Nie wszystkim musza sie podobac,kazdy ma inny gust i upodobania i nie kazdemu dlugi wlos pasuje...

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------



Rowniez spotkalam sie z podobnymi przypadkami, pytajac o dobra odzywke w sklepie Pani ekspedientka odpowiada
,,Do tych farbowanych wlosow?" badz mlode dziewczyny podchodzily do mnie w sklepie pytajac jaki to kolor farby uzywam bo one chcialyby sobie na taki farbnac
Obecnie bardzo trudno komus uwieztyc , ze ktos ma swoj naturalny kolor wlosow , poniewaz prawie kazda kobieta je farbuje.
Ale to jest naprawde denerwujace , bo chyba nie jest to takie dziwne,ze ktos moze miec swoj naturalny blond!?

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------



Jaka zawiesc! Nigdy cos takiego nie pisalm poniewaz zadnych pasemek nie robilam,jesli uwazasz,ze jest inaczej zamisc tego posta!

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------




---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------



Wybacz ale jak spojrzysz dobrze to zobaczysz,ze to nie ja pisalam tego posta,ale ktos inny !!! Dziewczyny czytajcie i patrzcie uwaznie za nim zaczniecie kogos osadzac!!
Ps.Grzywki nigdy nie mialam i nie mam!

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Dziewczyny zrozumcie ja wkleilam swoje zdjecie dobrowolnie (i ja nie musze wcale komus cos udowadniac) chociaz nie robie tego czesto tym bardziej na forach,wiec zastanawialm sie dosyc dlugo czy to zrobic ale temat naprawde spodobal mi sie
wiec doszlam do wniosku czemu nie tym bardziej chcialam uslyszec wasza opinie ...i chyba to byl moj blad!
Oczywiscie wszystkim iinym kobietka dziekuje za mile komentarze
a nie dowiarka napisze tylko tyle ,ze nie rozumiem czemu tyle w was zawiesci,oskarzacie mnie mnie o klamstwo,o jakis wyszukane komentarze ktore nie sa moje,...,ze mam farbowane wlosy...,pasemka robilam...,rozjasnialam.. ... i Bog wie co jeszcze...!!.Przecie z to jest chore.Czy tak trudno uwierzyc,ze ktos ma swoj naturalny kolor!
Jestem naturalna blondyna,u nasady wlos mam ciemniejszy pod spodem rowniz ciemniejszy jak na wierzu badz koncach, i co w tym tak dziwnego?!Zalezy rowniez od zdjecia,od kata padania swiatla,od promieni slonecznych itp.Jesli byly by farbowane to bym napisala,,tak sa farbowane ta czy inna farba'' co by mi szkodzilo?! ale nie sa farbowane!
Mialam w planie wklejenia pare innych fotek poniewaz zamiescilam ostatnio na kompie,ale stracilam jaka kolwiek ochote zwlaszcz po tych ostatnich komentarzach i oskarzeniach, doszlam do w niosku,ze to nie ma sensu!..

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------



Dziekuje,ze ty jedna to zauwazylas
Zawiść? gdzie? W którym miejscu? Napisałam,że mi się podobają nawet jesli masz pasemka. Spokojnie. Ja Ci wierzę,że to Twoje włoski. Nie miałam nic złego na myśli. Sama robię balejaże. Rzeczywiście wynikła pomyłka, gdyż w Twoim poscie była mowa o pasemkach. Więc wybacz to niezrozumienie. Masz piękne, naturalne włosy i Ci ich serdecznie, aczkolwiek pozytywnie zazdroszczę.

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2010-03-23 o 17:10
majreg jest offline Zgłoś do moderatora