Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-16, 17:23   #4195
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 755
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Ja już nic z tego nie rozumiem!!!!!!!
Pełna nadziei poszłam położyć u fachowca 7.0 Allwaves.........
i..............dupa! kolejny fryzjer do odhaczenia na NIE! Radzę pierwsze pytanie zadać jak tylko wchodzicie do fryca ...czy używają mixy?
Myślałam, że jak fachowiec to techniki kładzenia farb zna, a co? Koleżanka położyłaby mi tak samo. Po prostu zero szkolenia. Szefowa zapewniała nie, że wyjdzie jak mój naturalny, a co? zielono-rudo-czarny i dodatkowo nierównomiernie jak cholera, bo są prześwity po pasemkach i czarne końcówki, no ale z plamami jak przepiórka?. A co dziwne z oxy 6% i wyszły takie ciemne, że mój mówi na mnie czarna(no takie ciemne brązowe są). Zapowiedziałam się, że przyjdę z reklamacją do szefowej, niech poprawiają.
Ja już teraz zgłupiałam jak mi z 6% tak mocno przyciemniło. Nawet zdjęcia nie mam ochoty robić, bo masakra jest. Już nigdy nie pójdę do fryzjera!!!!
Nawet szamponu po koloryzacji nie miała!!!!!! Nie emulgowała, tylko nałożyła na cłość i potem zmyła;( Ufffff!!!!!!!
My naprawdę więcej wiemy od niejednego fryzjera, nie obrażając prawdziwych fachowców;(

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2010-06-16 o 17:28
zyta82 jest offline Zgłoś do moderatora