Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-02, 21:38   #4448
joaa12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 767
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Strupki pozostają po odczyszczeniu - wyciśnięciu - i to chyba jest normalne... jak się wyciska to trochę krwi leci i powstaje strupek, tylko, ze u mnie te strupki kijowo się goją
"Cosie" spróbuję znaleźć w sieci, ale, kurcze jak to opisać, no takie twarde coś z nich wychodzi, takie jak z zaskórników, tylko większe. Prosaki, to takie małe twarde, białe kuleczki, tak? To takie też czasami miewam, ale rzadko
.

Tak prosaki to takie białe kuleczki (zazwyczaj pod oczami). To co opisałas brzmi podobnie do tego co ja mam.

U mnie pojawia się trądzik. Myślę, ż emoże być na tle hormonalnym (ale jak tobie nie pomagają tabletki anty, to nie wiem co to może być).

MOże jakas odmiana tradziku? U mnie występuje podskórna gula i nei ma znaczenia czy ją wycisnę czy zostawię. Robi mi się pózniej strupek a zmiana nawet jak się zmniejsza to i tak wewnątrz skóry zostaje mi zagojona sucha zmiana, która i tak jak ją zlikwiduje - zostawia mi małe dziurki.

Miałam już maści z witaminą B czyli Nicotinamide, teraz biorę antybiotyk. Tez mam krew w tych zmianach - ogólnie pojawia się to u mnie na lini żuchwy, szyja więc w miejscach gdzię trądziku nie powinno być.


Jak znajdziesz cos co cię wyleczy to prosze o priv. POzdro
joaa12 jest offline Zgłoś do moderatora