Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-03, 13:18   #4210
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Ojej dziękuje Ci bardzo za wyczerpująca odpowiedz.U mnie jest ten problem ze mam cala głowę pocieniowana i już prawie je mogę spiąć,ale jeszcze miesiąc trzeba poczekać.Ja tez nigdy nie miałam takich problemów z błyszczeniem się do puki nie zaczęłam pomagać im się rozjaśniać.Ale jak już je będę mogla spiąć to (Nie ukrywam ze wyczekuje tego bardzo)będzie mi wygodniej dozować na końcówki.A zakupiłam dzisiaj serum na końcówki z apteczki babuni i balsam bez spłukiwania Joanny.Od czegoś trzeba zacząć.A no i stosuje co drugi dzień maskę z żółtek i o.z oliwy.Jak tylko uda mi sie spiąć włoski to tak dwa miesiące i podetnę centymetr-półtora to odżyją.Bo w sumie tylko końcówki mam takie suche.
hehe końcówki są zawsze największym utrapieniem no to smaruj je ładnie tymi nowymi specyfikami, na pewno Ci podziekują ja jestem zadowolona ze swoich testowań (rycynka+jedwab) bo od czerwca nie podcinałam włosów i dzis dokładnie obejrzałam końcówki czy nic im nie dolega, ale na szczescie nie także zapuszczam dalej....
a maseczką z żółtek i oliwy kusisz, ojjj... kusisz

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
po pierwsze dziękuję

po drugie - to po co uzywasz rozjaśnaicza, jak nie chcesz az tak jasnych? bo czegos tutaj nie rozumiem. Rozjasniacz rozjasnia kilka razy mocniej niz te farby, które Ci podałam. Odcien wyszedłby Ci o ton ciemniejszy niz na opakowaniu, bo modelki raz że sa komputerowe a dwa to bardzo mocno oświetlone i wtedy kolor wydaje sie jasniejszy.

nie wystarczy po prostu farba np 9.1 z color naturals albo 91 z nutrisse (lepszy efekt niejednolitych włosów) ALbo 81 z nutrisse tez jest śliczny. I nie az tak jasny. No i nutrisse ma mocniejsza wode od color naturals, wiec lepiej chwyci. I nie jest az tak szarobury jak color naturals 9.1, bo sprawdziłam na sobie.

jeszcze jedna opcja- stosujesz fioletowy szampon z joanny? ultra color system. Jest co prawda do popieli, ale musi miec duzo niebieskiego barwnika w sobie, bo ja ze złotych dosc szyko miałam popielate. Dosc szybko, czyli jakies 2 tygodnie mycia. Moze od niego zacznij?

Wiesz ja robie te popiołki, ale to był ostatni raz. Lepiej czuję sie jednak w złotawych blondach, tzn ja jak ja, ale moja cera znacnzie lepiej wygląda w ciepłych, a ze mnie osobiscie podobają sie chłodne, to juz zupełnie inna sprawa. Aczkolwiek jak zobaczyłam TWOJE włosy, to mi sie juz podoba tylko złoty blond I w sumie kłądłam ta farbe 9.1, bo innej nie miałam a odrost nadal straszył. Generalnie załuje, ze ich nie zostawiłam w tatym ocieniu, bo fajniutkie były.


aha, co do tej dermeny, to zastanawiałam sie nad nia i kupiłam radical, bo dermena działa, ale przy codziennym stosowaniu a ja nie bede codziennie myc włosów, bo nie wymagają tego, wole co 3 dni, choc mogłabym jeszcze rzadziej. ona jest do przetłuszczających sie włosów i nie wiem czy by mi nie podrazniła mojej suchej skórki. Ale fakt, opisy ma baaardzo zachęcające.


u mnie na porost działa pokrzywa, nie jest to mega przyspieszenie, ale ok 2mm wiecej na miesiac, no wiec zamiast tego 1,2, to do 1,5cm bywa że sie wyrobię A juz bez wcierek, masazy itp, to mam 0,8-1cm. Wiec walcze.

adzio, rozbawiłąs mnie z tym ręcznikiem.. wyobraziłam sobie jak chodzisz i Ci sie majda ja mam taki ręcznik dla dzieci, on jest od razu z kapturem, to se ten kaptur daje na łepetynkę a reszte owijam i spinam żabą.
moje włosy ostatni raz widziały rozjaśniacz jakoś na początku czerwca, kiedy mialam naprawde bardzo jasne włosy, taka platynka..pochodziłam tak trochę, potem stwierdziłam, że mi średnio pasuje i postanowiłam przyciemnić, od tego czasu miałam tylko 2 farbki (loreal i syoss)

dziś umyłam włosy tą fioletową joanna(potrzymałam ją z 10 min) potem inny szampon, odżywka i na koniec dałam płukankę srebrna i...to działa!!! już widzę efekty mimo, że to pierwszy raz także jeszcze z 3-4 razy i będzie sporo chłodniejszy bo juz teraz mieni się na perłowy. Te pasemka które były kiedyś rozjaśniane zaczeły sie odrobine odróżniać i takie fajne refleksy na całości dają nie wiem jak to opisać, ale bardzo mi sie podoba

hehe, też mam wrażenie, że cera ma lepszy koloryt w cieplejszym odcieniu..czyli wiosenki jesteśmy?

no to powodzenia z radicalem, oby Ci dobrze służył ja własnie wrociłam z apteki z dermeną, co to KWC robi z ludzmi niedługo przez te wszystkie rzeczy do wlosów trzeba będzie łazienke powiekszyc w sumie to póki się szkoła jeszcze nie zaczęła, mam czas myć codziennie głowę, potem wcieram ampułki radical
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora