Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-03, 12:38   #3998
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Pokaż wiadomość
No jest jeszcze te 3 miesiące ale nie wiem czy ta CeraNova sobie poradzi czy kupic cos innego?
Ta wcierka ma bardzo mala ilosc tego sterydu i wczoraj uzylam ja pierwszy raz i chyba lepiej maja sie moje wlosy. Ampulki Radical narazie odstawilam. U mnie jest dziwna sytuacja bo włosy lecą i lecą ale az tak nie widac zeby bylo ich duzo mniej. Jedyne co zauwazylam, to po strzyzeniu koncowek są bardziej gęste a im wiecej ich wypada tym są bardziej konce przerzedzone, mysle ze wypadaja te dlugie wlosy tez ze starosci, jak moje wlosy maja 55 cm a rosna mi 0,5 cm na miesiac to na rok jest to ok 6 cm
dwa lata to 12 cm
trzy lata 18 cm
cztery lata 24 cm
piec lat 30 cm
szesc lat 36 cm
siedem 42 cm
osiem to 48
dziewiec lat to 54 cm czyli najdluzsze wlosy maja na pewno dziewiec lat a wiec maja prawo wypadac, o ile nie wiecej bo jak wiadomo wlosy podcinam wiec mozliwe ze danego wlosa juz 10 cm wczesniej skrocilam a to znowu dwa lata starsze. Tylko sie obawiam zeby przez to wypadanie sie nie skrocily, ze wypadna te dlugie wlosy a zostana krotsze.

Bo dermatolog powiedziala ze nie mozna laczyc bo i w vitapilu i w tej cera nova jest np 100% zapotrzebowania dziennego na wit B2 czy tam vit B6 czy inny skladnik i moge przedobrzyc. A anemia mi sie narazie pomału cofa.
Hehe ale sobie obliczenia zrobiłaś no wiadomo, przedobrzyć nie ma sensu, ja kiedyś jadłam garść tabletek na dzien dobry i miałam problemy z włosami i właśnie dermatolorzka kazała mi brać tylko witaminy dla kobiet w ciązy i nic poza tym, zeby jednak wprowadzac te witaminy a nie obciażyć wątroby.
Wlosy wypadaja, myślę, ze na całego głowie chyba tak samo... napisze najprościej bo nie chce mi się rozdrabniać w fazy cyklu włosa: chodzi mi o to, ze włosy na całej głowie chyba są rozłożone równomiernie tak, ze włos "stary" jest obok "młodego" i się tak "przeplatają". Więc wg. mnie nie powinnaś się martwić, ze wypadną tylko te z potylicy (z tamtąd wyrastają te które teraz masz najdłuższe). Bo wypadną przecież ze wsząd tak samo. Jedynie chyba koncówki włosów (tych najdłuższych) przezyły więcej niż tych wycieniowanych- wiadomo.
Nie wiem czy mnie dobrze zrzumiesz tą wypowiedzią
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora