Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-01, 07:48   #2242
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość



Tak to moje włoski Mam zdjęcia w albumie Teraz to są straszne króciaki
włoski masz piękne! Bardzo mi sie podobają
Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
kupiłam dzisiaj wodę do demakijażu z YR+ dezodorant Crystal (ale to nie złamanie postu, bo od początku mowiłam, że te dwie rzeczy mi będą potrzebna i je kupię ).
+ dostałam tę maskę Organique od Mamy i jak ona pachnie mam nadzieję, że tak samo działa :d

a zdjęcia gdzie?
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Anula, dziewczyny, siedzę z mokra głową po użyciu szamponu i odżywki Alverde z hibiskusem. O efektach powiem jutro, jak mi czacha wyschnie, ale już teraz mogę powiedzieć, że jestem zadowolona z tego jak umył szampon i jak wygładziła odżywka. Byłam bardzo sceptycznie nastawiona do szamponu po kiepskich wspomnieniach alterry z granatem, ale Alverde bije go na głowę. Nie pieni sie zbyt dobrze, bedzie też w moim przypadku mało wydajny. Szkoda, że taka mała buteleczka, lecz w trakcie mycia nie był tępy, tylko własnie bardzo ładnie się rozprowadził na całej długosci i w ogóle nie plątał włosów, za co sumując znienawidziłam alterrę, bo włosy plątała niemiłosiernie i była tępa w nakładaniu, poza tym efekt był marny, włosy przyklapnięte. Natomiast odżywka do odżywek Alterry ( odżywki Alterry lubię, szamponów nie) bardzo podobna, bardzo gładkie mam po niej włosy i łatwiej się rozczesują, nawet konsystencja taka sama Dalszą relację zdam jutro


Edit:
Dzień Dobry. Rano włosy są bardzo ładne, w ogóle niesplątane, tylko takie ułożone. Troche suchawe, ale przez okres zimy mi tak wyschły, myślę, ze po kilku użyciach odżywki nabiorą nawilżenia, bo już czuję różnicę. Tak więc polecam Alverde
super!
ja szampony alterry tez nie najlepiej wspominam i dokładnie z tego samego względu byłam uprzedzona do szamponów alverde ale na szczęście mądre głowy przemówiły mi do rozumu

A ja mam dzisiaj włoski naolejowane przez noc olejem macadamia - bardzo fajny efekt włoski sa śliczne! A paszcza po maseczce calkiem nieźle wygląda, więc już nie strasze w pracy
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora