Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-19, 11:10   #4027
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
bardzo często można upolować coś za 50zł nawet z markowych, zresztą zawsze można szukać tam gdzie zawsze kupujesz czegoś lepiej dopasowanego, wystarczy przestać kupować na oko. przyznam że mi się czasem zdarza kupić stanik na ryneczku, który leży idealnie, jest ściśliwy i kosztuje 12zł. ale jak ktoś patrzy tylko na miseczkę i raz kupi 80 a raz 90 w obwodzie to tak potem wychodzi. A dobrze dobrany biustonosz to najlepszy naturalny kosmetyk do biustu

włosy ładne, ale przyznaj chodzisz w gumce? albo co gorsza śpisz z wilgotnymi włosami w gumce?
Ja za 50 zł polecam Atlantic. Moge je kupować w ciemno przez internet, doskonale mi pasują i zawsze taniej niż w sklepie, nawet za 30 zł, ale ja mam mały biust, nie wiem czy jedna firma wszystkim będzie pasować

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
a ja sobie dzisiaj kuku zrobiłam serum flavo z vit c
już go wcześniej stosowałam parę razy i nic się nie działo, a dziś gdy tylko go nałożyłam zaczełą mnie okrutnie piec szyja i poliki, po jakieś godzince pojawiły się szorstkie czerwone placki w miejscach gdzie wcześniej piekło
poratowałam się kremem phenome everyday -mojej córce nie służy ale mi jak na razie pomógł,
no bez sensu prawie całe zakupy na BU mi nie podeszły
Oj, wspólczuję, a wcześniej nic się nie działo
Korah jest offline Zgłoś do moderatora