Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Essence - cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-03, 18:48   #1210
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez elemq Pokaż wiadomość
kajal pencil
aaa... to jedne z najmniej trwałych jakie znam
Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
To normalne zjawisko jeżeli chodzi o tę kredkę
Dokładnie
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
W takim razie polecam kredki essence long lasting (wysuwane).
TaaaaaK!
Mówię to ja pogromca llków

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

Cytat:
Napisane przez MissApple Pokaż wiadomość
Też je polecam, chociaż w sumie kredka kredce nierówna, srebrna O5 C'est la vie trzyma mi się od rana do wieczora na dole powieki i w kąciku oka (nie na linii wodnej, mam za małe oczy żeby coś tam mazać) chociaż mam tendencję do macania się po twarzy a nawet zdarza mi się przysnąć w ciągu dnia na książce, natomiast 15 Bling bling (ciemnozłota) ściera mi się szybciutko, ale żadna z nich mi się nie odbija. Nie wiem jak tam podstawowe kolory takie jak np. czarny bo nie używam.
Czrna i brązowa są ok. Najsłabsza jest fioletowa. Słabo napigmentowana

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Cytat:
Napisane przez MissApple Pokaż wiadomość
Też je polecam, chociaż w sumie kredka kredce nierówna, srebrna O5 C'est la vie trzyma mi się od rana do wieczora na dole powieki i w kąciku oka (nie na linii wodnej, mam za małe oczy żeby coś tam mazać) chociaż mam tendencję do macania się po twarzy a nawet zdarza mi się przysnąć w ciągu dnia na książce, natomiast 15 Bling bling (ciemnozłota) ściera mi się szybciutko, ale żadna z nich mi się nie odbija. Nie wiem jak tam podstawowe kolory takie jak np. czarny bo nie używam.
Czrna i brązowa są ok. Najsłabsza jest fioletowa. Słabo napigmentowana
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora