Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-02, 14:05   #3533
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Ja takie postanowienia mam co miesiąc od jakiegoś pół roku Jedynie wrzesień i październik były spokojniejsze, ale nadrobiłam to w listopadzie i podczas DDD
Ja na serio muszę przystopować, bo to wszystko się popsuje chyba całkowicie zablokuje sobie dostęp do komputera

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
hehehe aż się sama sobie dziwię, żem taka wytrwała

nigdy tam nie zamawiałam nic jeszcze
okey, zaraz obczaję

tiiaaaaaa hihi już to widzę
Będę oczywiście potrzebowała wsparcia w tym postanowieniu

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
taki wiatr w oczy to dobry impuls do odwyku. Mnie tak rosiek zafundował odwyk. a teraaz znowu
Ja wpakowałam się w takie zapasy że mogłabym przetrwać 2 lata chyba bez wchodzenia do żadnego sklepu z pielęgnacją, jak i kolorówką, po prostu mam otwartych kilka maskar,fluidów, bb itd masakra
Ja nie otwieram kilku tuszy, podkładów itp. Dzielnie najpierw zużywam coś do końca zanim otworzę nowe opak. Nie dotyczy produktów doustnych Ale to tez nie jest dobre, bo jak mam ochotę na jakiś nowy tusz, to ten stary zużywam z obrzydzeniem, żeby tylko zobaczyć denko
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora