Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-03, 21:55   #2738
nekofood
フワフワの猫
 
Avatar nekofood
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 936
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Moje paznokcie polegają przy wszelkich pracach nawet przy skróconych resztki czubków odpadają oto co z nich zostało.. Nie da się tego za bardzo zaokrąglić gdyż wolnego brzegu jest 1mm na niektórych paznokciach w porywach do 2
Za 1,5tyg idziemy na wesele, jak myślicie czy ujdą w tłumie czy lepiej wybrać się do kosmetyczki i trochę przedłużyć? Gdyż już nawet drugą opcję zaczynam rozważać
Według mnie wyglądają w porządku. Chociaż na Twoim miejscu bym je zesquovaliła (co za słowo ), byłyby delikatniejsze.

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Chcesz takie krzywulasy?? Szybko byś oddała - w każdym inny przyrost, prawy fakier zniekształcony ( z boku zgrubienie od dlugopsu), kciuki jak szponiska, w prawej ręce paznokcie szersze niż w lewej
Moje też są krzywe. I tak bym chętnie Ci je zabrała.

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Omg... pamiętam jak GR wypuściło jakieś zdjęcia promocyjne tych pisakowych neonów (rok czy dwa lata temu?), nie wiem dlaczego, bo w ogóle nie można było ich dostać. W każdym razie - prawie modliłam się do grafiki 81 Co tydzień ładziłam na stoisko GR pytać się czy już są, czy babka coś wie i dlaczego jeszcze och nie ma Problem w tym, że na tej promocyjnej grafice 81 wyglądał jak Highlight of my summer w wersji piaskowej, więc jak teraz widzę słocze to jestem ciut zawiedziona, ale co się nawzdychałam do niego to moje

No jeszcze ze dwa tygodnie
Uważałam za nadgorliwość wstawanie co godzinę, musiałam jakoś funkcjonować, więc moje żarły co 2,5h średnio, a jak skończyły trzy tygodnie to i co 4h w nocy, taka wyrodna mamka ze mnie
Ciekawostka: w Warszawie te lakiery były dostępne nawet jak ogólnie w Polsce nie były dostępne.

W tym przypadku to nie była nadgorliwość bo mały był w stanie krytycznym wręcz i trzeba było go jak najszybciej porządnie odżywić. Ale już jest super, teraz zajmuje się nim kocia mama i jest taki tłuściutki i uroczy.

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
To jeszcze wrzutka ode mnie - ChG Spin me round W końcu mam duże holo w kolorze piasku, a nie Eveliny, których szkoda mi było używać Jeszcze tylko CC Love'em leave'em i będę zaspokojona
Ooo, jaki ładny, potrzebuję.

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Wczoraj do zdjęcia na szybko malnęłam czerwienią jedną rekę więc dziś na spokojnie zrobiłam jakieś takie delikatne mani, może się z nimi oswoje.. tylko szkoda że łopatkują
Urocze.

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
Ładne mani, ale faktycznie trochę łopatkują. Może pokombinuj z jakimiś wzorami, które by optycznie wydłużył paznokcie może ombre? tylko nie od góry do dołu, tylko od prawej do lewej... zastanawiam się jakby wyszło: ciemny-jasny(środek)-ciemny (np. granatowy/bordowy-złoty/srebrny-granatowy/bordowy) - to taka moja dziwna rozkminka
gradient

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52952889]Dzieci przyszły [/QUOTE]
So Go-Diva najładniejszy.

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52976694]Mani - szkoda że drobinki nierównomiernie się rozkładają.[/QUOTE]
A mi się w tym przypadku podoba to nierównomierne rozłożenie. Tylko kolor mógłby być inny, niebieski byłby super.

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
No to tadam- Orzełek i wunsy
Genialne.

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Ja też mam mani. Na tych bidach moich :/ na blogu jest też
Wcale nie bidy. I mani ładne.


Ale mam szczęście, przeziębiłam się (i to porządnie) akurat teraz, jak nie mogę sobie pozwolić na żadne chorowanie.
nekofood jest offline Zgłoś do moderatora