Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sposoby Japonek na piękną cerę.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-17, 08:10   #57
kesii
Raczkowanie
 
Avatar kesii
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 434
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
Ostatnio w "Urodzie" czytałam o serii kosmetyków do oczyszczania Kanebo, seria składa się chyba z 8 kosmetyków, które można dowolnie łączyć. I tak się zastanawiłam kto używa kilku preparatów do oczyszczania na raz

Chyba przyłożę się bardziej do wyboru kosmetyków do oczyszczania, bo wybór podkładu potrafi trwać u mnie nawet kilka miesięcy a żel oczyszczający kupuje bez większych przemyśleń
to jest rytuał kanebo - podwójne oczyszczanie, podwójne nawilżanie. kosmetyki pioruńsko drogie. teściowa chciała kupić sobie krem pod oczy za 400zl ale pani konsultantka w douglasie czy innym takim jedyne czym potrafiła zachęcić to tym, że ten krem ma jedwab produkowany przez jedwabniki na cesarskim dworze. wyobrażacie sobie jaki to był młyn na wodę dla mojego Tż do dyskusji:d było zabawnie

a z fitohormonami to nie wiem, czy dobrze idę ale one od tej diety nie powinny mieć owłosienia w męskich miejscach i menopauzę bardzo złagodzoną nigdy nie widziałam japonki nago więc ręki sobie odciąć nie dam za to co napisałam

Edytowane przez kesii
Czas edycji: 2008-01-17 o 08:38
kesii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując