Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki Bourjois
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-22, 17:28   #1412
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Bardzo ladna i ciekawa kolekcja Ciekawa pod tym wzgledem,ze posiadasz i intensywne,chlodne roze (jak 17 i 34),beze i ten cieply rozyk (czyli 16).Mnie interesuja raczej tylko chlodne I wlasnie 54 jest nastepnym,jaki chcialbym miec
No tak, wszystko zależy od makijażu jaki w danym dniu wykonuję. Z róży pasują mi chłodne odcienie i delikatnie ciepłe. Zdecydowanie odpadają pomarańcze.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
tak, 16 daje bardziej satynowy efekt, a 35 ma złoto-różowe drobinki, chodziło mi o sam odcień - że jest to róż, ale niezbyt intensywny 16 spodobał mi bardziej niż 33 bo jest chłodniejszy.
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Też mam ochotę na 16, z fotki Frantic podoba mi sie jeszcze 35, ale posiadam juz 18 i nie wiem czy nie sa zbyt podobne
16 jest naprawdę boska i wydaje mi się że mocno uniwersalna, tzn. będzie pasować znacznej większości typów chłodnych i ciepłych.
A co do 18 to jest ona bardzo podobna do 35, kupiłam ją właśnie ze względu na to podobieństwo, bo 35 również wielbię. Różnica jest naprawdę subtelna, ale jest, więc musiałam mieć je oba.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora