Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-05, 21:43   #1591
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Jesli uzywasz effaclaru nie powinnas sie opalac, a tak wywnioskowalam z twojej wypowiedzi, moze to powodowac jakies podraznienia, pomimo uzywania filtrow, najbezpieczniej wszelkie kwasy odstawic na lato jesli nie ma sie duzego doswiadczenia, mozna je zastapic mniej inwazyjn ai prosta w obsludze maseczka aspirynowa aczkolwiek rowniez nie w dniach w ktorych wylegujemy sie w sloncu, mozna uzyskac efekt odwrotny od zamierzonego.
a propos "mniej inwazyjnej" aspiryny... ja tu wspomnę tylko, że effaclar stosuję teraz co którąś noc, ale kiedyś smarowałam jak zwykły krem na dzień i na noc, o filtrach nie miałam pojęcia i mi nic nie było (również żadnych przebarwień i takich tam, zbadane profi-sprzętem). ale też nie wygrzewałam się na słońcu. a aspiryna wypaliła mi suche placki na twarzy, szczypało okropnie... więc pewnie też indywidualna sprawa... swoją drogą, czy to coś oznacza? jakaś "nieznośliwość" pewnych składników aspiryny czy co???
cloche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując