Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY. część II - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-21, 16:39   #767
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 755
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY....czescII -wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez shandi Pokaż wiadomość
dziekuje slicznie za wskazowke i szybka odpowiedz zyta mam nadzieje,ze sie uda i odcien bedzie chlodniejszy
Jeszcze dopiszę, że 7.1 jest popielaty (niebieski) (Uwaga bo czaseam 7.11 to już zieleń, pommo, że się nazywa popielen) a Perła to często 2 po przecinku (np. 7.2), więc sprawdź sobie na palecie oznaczenia i działąj

caate - ot rebus zadałaś, poczekam na typy innych, ale mi to wiesz pod jakie warzywo podchodzi (Nie pamiętam co Ci tak rozjśniło do rudego? Normalnie tak jak w instrukcji trzymałaś na 6%?)
Tak się zastanawiam...ja naturę z 6% nakładam i odrazu emulguję, to myślę, że jak się rozcieńczy to będzie dobra ta 6% dla Ciebie, nie? Bo jak 3% emulgujesz to wychodzi już całkiem słabizna. A masz jeszcze mixy? Ty samymi mixami tonujesz, czy z farbą, bo już się pogubiłam...

seige - wyglądasz jak wyglądasz dawaj fotkę i może jeszcze masz jakąś przed farbownaiem? Jeśli miałąś złoty/żółty refleks, to normalne, że Ci wyszło zielono, bo żółty + niebieski(bo to popiel) = zielony.
Przydał by się teraz dla neutralizacji czerwony. Może dziwnie to zabrzmi, ale możesz koncentrat pomidorowy nałożyć na zielone pasemko (gdzieś od spodu) i spradzić jakie czary mary wychodzą, jak chcesz farbę, to coś z czerwienią (wyższy poziom np.8), lub mixton czerwony, bo zielony+czerwony = neutralny brąz, tyle, że nie wiem czy Ci to nie przyciemni, a w sumie wiem, że o pół tonu ma pewno. Możesz sobie zrobić kąpiel rozjaśniającą z sody czyszczonej, szamponu i wody, ale musisz mieć dobrą odżywkę (bo włosy są po tym ponoć b. szorstie, bo się łuski otwierają) i na koniec do miski nalać łyżkę octu, dopełnić wodą i na samym końcu już po spłukaniu odżywki zamoczyć włosy, żeby się łuski pozamykały. Daj znać co jak i obfoć się, powodzenia
zyta82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując