Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Paese.Wszystko na temat.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-16, 18:09   #31
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Paese.Wszystko na temat.

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Potwierdzam że cienie są genialne i jeszcze cichutko powiem że dorywczo pracuję na wyspie Paese więc służę wiedzą

No to super, mamy paesową wizażankę obznajomioną w temacie produktów Jak coś, to będziesz służyć za kopalnię wiedzy


Cytat:
Napisane przez pierniczkowa Pokaż wiadomość
ja obecnie z Paese mam tylko 2 cienie, ale baardzo je lubie, pieknie wygladaja na oku i swatche wrzucalam kiedys na bloga, takze jak ktos jest zainteresowany zapraszam http://nietylkokosmetycznie.blogspot...r-30-i-18.html

zaluje tylko, ze nie mam wiekszego dostepu do tych kosmetykow, w Krakowie jeszcze ich nie spotkalam swoje cienie kupowalam w Rzeszowie

18 ach i och, piękny Jeżeli zdjęcia oddają rzeczywisty odcień to ja oficjalnie jestem in love

Pierniczku, przeglądnęłam Twoje posty odnośnie holosów z eveline i od razu rzuciło mi się w oczy, że kochasz ten sam odcień co ja 413 Piękny kolor taki... berry ach! No i masz też 417, tak jak ja- też bardzo ciekawy. Ja jeszcze oprócz tego mam jeszcze 414- ciemniejszy fiolecik. Wszystkie kocham i poważnie zastanawiam się nad zrobieniem back upów co by mieć w razie gdyby chcieli wycofać, albo w razie gdyby była to tylko jakaś seria limitowana Oby nie, tfu tfu..
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując