Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Badanie włosów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-08-22, 13:30   #11
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Badanie włosów

Karolciu kochana nie pamiętam dokładnie ile to było ale dwa lata temu dałam na pewno sto zł, może ciutkę więcej. Moze po prostu mas ztakie włosy i powinnaś sie z tym pogodzić? Pewne rzeczy są uwarunkowane genetycznie i skoro zawsze miałaś takie włoski... to może takie mają być?
Chodziłam swego czasu na różne zabiegi właśnie na włoski, masaże, specjalne płyny, jakieś łóżka elektoramgnetyczne. Niby ok, ale utopiłam w tym sporo pieniędzy, a skuteczność dyskusyjna. Według mnie samemu można pomóc włoskom, wcierając w nie jakieś odżywcze ampułki - właściwie wazniejszy niż ampułki jest sam masaż skóry głowy, delikatny, opuszkami palców - pobudza ukrwienie, cebulki są lepiej odzywione i rosną. TYch prepratów jest mnostwo, ja uzywałam Dercosu Vichy, różnych ampułek Rene Furterer, toników do włosy Welli... ktoś mi powiedział że mniej wazne od preparatu jest regularność,, trzeba wcierać systematycznie i długo a efekty nie widać od radzu, trzeba systematyczności. Zawsze możesz spróbować, jest dużo różnych preparatów, możesz spróbować z tanszymi na początek (Inter fragrances miało dużo różnych kiedyś).
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora