Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-10, 18:10   #677
agaaacisko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 49
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cytat:
Napisane przez CzerwoneUsta Pokaż wiadomość
No tak, ale w opcji "Waga bagażu rejestrowanego (całość)"jeżeli zaznaczymy 15-20kg to musimy dopłacać kolejne 84zł...

Dziewczyny nie rozumiem tego.

Kacha, mogłabyś mi napisać po prostu, czy jak kupujesz bilet, to za bagaż musisz coś płacić, czy płacisz za bilet, opłaty, ew.ubezpieczenie i w tym masz te 20+10 bagażu?
Hej polecam to http://mlecznepodroze.pl/ po prawej jest PORADNIK PODROZNIKA. Bardzo pomocne dla tych dziewczyn, ktore kupuja pierwszy raz bilet. Co do raynaira - cytuje - Dozwolona jest tylko jedna sztuka bagażu podręcznego na osobę (z wyjątkiem niemowląt) o wadze nie większej niż 10 kg i wymiarach 55 cm x 40 cm x 20 cm (torebki, teczki, komputery przenośne, zakupione produkty, aparaty itp. mogą być przewożone tylko w dozwolonej 1 sztuce bagażu podręcznego). - Przy czym slyszalam ze w raynairze lubia sie "czepiac" nawet wagi podrecznego czy wymiarow. Rzadko sie to zdarza w wizzairze. I wlasie bagaz podreczny jest wliczony w cene poczatkowa biletu. Potem maymy opcje do wybory bagaz rejestrowany 15 lub 20 kg i ilosc sztuk. Dla porownania wizzair douszacza az 32 kg i to za cene mniejsza niz 15 w raynairze;D Ubezpieczenia sie nie oplaca kupowac - tak jak ktoras z dziewczyn wspomniala jak sie ma cos stac to sie wydarzy w domu
agaaacisko jest offline Zgłoś do moderatora