Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-19, 14:07   #2826
Margarita
Rozeznanie
 
Avatar Margarita
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 879
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Scrabble, pani ma prawo nie chcieć spóźnialskiej maksymalistki, więc łaski bez. I te przykłady klientek (także brunetek z jasną karnacją) ze słabymi efektami po kilkunastu razach chyba każdego by zniechęciły, ale może ona była po prostu szczera (przy czym skutecznie się mnie pozbyła), bo to norma wszędzie?
W obu gabinetach był na pewno light sheer duet.
Z niektórych obszarów w ogóle mi nie wypadają włosy, więc wygląda to na ewidentne pominięcie, ale nie wiem, to mój pierwszy raz, zielona jestem.
Wszystko świadczy o tym, że w tym gabinecie usiłują Cie zniechęcić, ja bym odpuściła - w końcu depilacja laserowa jest już obecna w wielu gabinetach, więc łaski nie robią. Tym bardziej, że z Twoich opisów wynika, że jednak odwalili fuszerkę, wiec koniecznie wypróbuj inny gabinet, poszukaj opinii i rekomendacji.
Tylko już się nie spóźniaj, bo to może rozwalić grafik na cały dzień. Gdybym musiała czekać, bo poprzednia klientka się spóźniła to bym się wkurzyła ostro


Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Nie wiem co jest z tymi gabinetami? Mnie się pytano jak chcę depilować, poprosiłam tak mniej więcej za linię majtek a pani stwierdziła, że nie ma co się wstydzić, jeśli chcę to zrobi dalej, bo wiele kobiet prosi " na zero" i nie ma problemu.
Inna sprawa, że ludzie są przekonani, że włosy przy śluzówce są niezbędne, bo chronią przed infekcjami itp.
Mnie też zapytano jak chcę się depilować. Zdecydowałam się na total depilację i mam szczerze gdzieś co ktoś o tym pomyśli. Teorię, że owłosienie łonowe chroni przed infekcjami wkładam miedzy bajki. To może wygodne tłumaczenie jak ktoś nie wie co powiedzieć (szkoda, że zdarza się to również lekarzom, a nie tylko paniom z gabinetów kosmetycznych). Nie wiem jaka to ochrona, przecież na włosach osadza się pot i wydzieliny i w miłym ciepełku tworzą świetne środowisko dla rozwoju różnych bakterii. BTW nie znalazłam nic na temat badań zależności infekcji intymnych i braku owłosienia.

I jeszcze a propos usuwania owłosienia w najgłębszych miejscach - boli bardziej niż na skórze, ale jest to ból do wytrzymania - koniecznie jednak z chłodzeniem coldpackiem lub końcówką chłodzącą. Miałam dwa takie zabiegi - nie zauważyłam w tych okolicach żadnych niestandardowych podrażnień.
Margarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując