Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-01-10, 21:36   #4145
honorisss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 30
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez komtesa Pokaż wiadomość
Honorisss, przyjęłam Cię do znajomych. Mam te same implanty. Pooglądaj sobie moje zdjęcia. Zacznij od wyjściówki, byłam takim samym chudzielcem, jak Ty. Mi dr też proponował 260, a ja tu poprzeglądałam albumy dziewczyn i zapytałam o ciut większe. Powiedział, że jak wejdą, to da 300 i z takimi właśnie się obudziłam.
Chyba się cieszę, że tak wyszło.
Ogólnie, gdybym teraz miała robić operację (po 1,5 roku na forum), wybrałabym inne implanty - z większą zjeżdżalnią i bardziej miękkie.
Tylko zależy, co się komu podoba. W albumie „wyjściówka” są też zdjęcia moich wymarzonych. Te 323 mają wysoką projekcję i tej zjeżdżalni nie dają, poza tym są twarde. Wtedy byłam zielona i bardzo się cieszyłam, że dr mi właśnie Mentory zaproponował, bo słyszałam o nich dobre opinie (przede wszystkim bezpieczeństwo).
Poza tym, wszystko ok. Tfu, tfu, tfu.

Brukam, Ciebie też przyjęłam. U kogo robiłaś? Już są fajne, a będą jeszcze fajniejsze.

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

O witaj Patrysienka! Ale Ci duże wyszły!
Podobne tu do piersi Ona31.
Ale te z większą zjeżdzalnią też mentora? Jaki model? Ja jestem wąska i muszą być dosyć małe zeby pod pachy nie wchodzily.
honorisss jest offline Zgłoś do moderatora