Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wielki Come Back :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-28, 09:28   #2344
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Wielki Come Back :)

Cytat:
Napisane przez genoweffa Pokaż wiadomość
Obrażając mnie od kretynek i łgarzy mówisz wiele o sobie Paulino
Twoja wulgarna wiadomość była 3 wysłaną (pół godziny po planowanej wizycie) nie było żadnej serii telefonów ani smsów z mojej strony, a już na pewno żaden sms nie zawierał wulgarnego słowa. Więc albo tak bardzo próbujesz bronić swojego dobrego imienia na tym forum albo coś ci się z pamięcią podziało w tym szpitalu..
Nie mnie jednak oceniać twoją osobę..jestem tylko "kretynką", która została bardzo nieładnie potraktowana i chciała podzielić się tym z innymi w celu ostrzeżenia aby nie były rozczarowane kiedy przed ślubem, chrzcinami czy inna ważna dla nich uroczystością Paulina nagle niespodziewanie tuż przed samą wizytą trafi do szpitala
Dobra powiem krótko.
Paula ma tyle klientek że jedna paniusia która sieje propagandę jej raczej nie zepsuje opinii bo wiele jej klientek podejrzewam ma do niej 100% zaufanie.
Po drugie znam Paulę osobiście i niestety mnie nie przekonasz co do jej "chamstwa" i "łgarstwa" że wyglądowała w szpitalu, bo wiem że Paula uwielbia dziergać paznokcie i swoją pracę stawia ponad wszystko bo wykonuje ją z pasją. Bo która normalna kobieta siedzi po nocach pisząc artykuły paznokciowe bądź siedzi ze mną do północy na 3 dni przed Bożym Narodzeniem żeby przekazać mi choć odrobinę swojej wiedzy?
Więc gdybyś tak delikatnie mogła się nie ośmieszać i chociaż z godnością opuścić ten wątek było by o wiele fajniej
I nawet płakać po Tobie nie będziem.

Kurde krótko być miało..
__________________

Edytowane przez byliczka
Czas edycji: 2009-01-28 o 09:52
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora