Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Balsam spowalniający odrastanie włosów po depilacji
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-02-29, 16:48   #7
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: Balsam spowalniający odrastanie włosów po depilacji

O jezisicku ale ma dziwne opakowanie. Moj ma niebieskie a napisy czerne, nawet otwieranie jest niebieskie. No ale ja mam wersje niemiecka to moze przez to troche inna stylistyka. Ostatnio czytalam recenzje na temat kremu do rak z rumiankiem z Avonu. opienie byly takie ze to nie ten na zdjeciu, ale mnie to dziwilo jak nie ten u mnie w katalogu tak wyglada, potem sobie zdjecie powiekszylam i pisalo HANDCREME. Dopiero po jakims czasie zajazylam ze to zdjecie z niemieckiego katalogu czyli w PL moze byc troche inne. Musze sie bardziej pilnowac z tymi kosmetykami. Na KW wystawilam opinie maskary od Max Factora, na zdjeciu byla ta sama szczoteczka co w moim, ale cos mi sie wydaje ze to byla pomylka i wystawilam opinie nie tej maskarze co trzeba. Tak to jest jak nazwa sie nie zgada hihihi.

A ja ostatnio tym balsamem posmaroiwalam pupe, zapomnialam sie ze na celilitis to ja co innego uzywam hihihi. Skora tez byla ladna hihihi
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując