Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - co ja mam ze soba zrobić?:( pomozcie;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-06-03, 15:10   #1
klaudiaa
Zakorzenienie
 
Avatar klaudiaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 039

co ja mam ze soba zrobić?:( pomozcie;)


(NIE PATRZCIE NA MOJE WLOSY NA TYCH ZDJECIACH, GRZYWKA)


hej dziewczyny.. co ja mam ze soba zrobic? musze jak najszybciej isc do fryzjera a zupelnie nie mam pojecia jak sie sciac aa i zamierzam sobie zmienic kolor wlosow bo ten mi sie nie podoba.. chcialabym miec czarne (juz takie mialam) ale opinie na ten temat sa podzielone (jedni uwazaja ze wygladalam jak trup a inni ze ladnie) jesli nie to jaki kolor by mi pasowal??


ehh.. i jakim moge byc typem kolorystycznym?



1. Jak się opalasz
- dosyć szybko, najpierw troche na czerwono, pozniej na brazowo.. (niektorzy mowia ze na bardziej taki brązowo-oliwkowy kolor)


2. Kolor oczu - ciemne, bez plamek, w ogole moje oczy sa bardzo ciemne i trudno zobaczyc zrenice.. trzeba sie dobrze przyjrzec


3. Piegi - brak


4. Cera - jestem raczej blada, wszystko widac na zdjeciu.. rumienie sie na czerwono


5. Naturalny kolor włosów - szatynką jestem


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) raczej jasny roz..


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze -turkusowy, pomaranczowy, czarny, zielony, brazowy, łososiowy

a które źle podkreślają Twoją urodę? nie podobam sie sobie w rozowym, bialym, czerwonym, bezowym i bordowym() chyba tyle..


pomozcie mile widziane opinie Joey i innych moderatorek



Edytowane przez klaudiaa
Czas edycji: 2006-07-12 o 20:10
klaudiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując