Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-17, 19:29   #2233
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez anka1892 Pokaż wiadomość
oba wspomniane przeze mnie podkłady kupiłam w ubiegłym roku-jeden w marcu, drugi w czerwcu. Wtedy nie miałam jeszcze zielonego pojęcia o kosmetykach mineralnych, a markę Everyday minerals poznałam dopiero w przeciągu ostatniego miesiąca. Niestety nie wiem ile mam jeszcze z tamtych podkładów i na jak długo mi to starczy. Ale dziękuje za odpowiedź myślę, że jednak mimo, że nie będzie to miało zbawiennego wpływu na moją cerę to fajnie będzie używać jednego zapychacza mniej dopiero w te wakacje zaczęłam się interesować tymi wszystkimi świństwami, które są w kosmetykach no i jestem przerażona
jak tylko będę miała przypływ gotówki(czyli pewnie w okolicach świąt) to zainwestuje w dobry pędzel i zamówię odsypki EDM
Sama nie jestem przekonana czy te mineralne nie są przereklamowane..na czymś koncerny kosmetyczne muszą w końcu zarabiać, wymyślać ciągle coś nowego..Więc pewnie, skoro masz niezużyte podkłady to nie ma co ich wyrzucać i kupować wszystko co tylko pojawi się nowegoAle daj znać jak posłuży Ci ten EDM
laisla jest offline Zgłoś do moderatora