Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - farba BioKap®
Wątek: farba BioKap®
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-05, 20:25   #116
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: farba BioKap®

Cytat:
Napisane przez ania090680 Pokaż wiadomość
Cześć ). Tak sobie czytam wątek o tej farbie Biokap i właśnie borykam się z uczuleniem jakie mi po niej wyszło... Uczulenie na farby mam już od jakiegoś czasu więc ostatnio robię sobie balejaż u fryzjera ( taki jednym kolorem ), bez dotykania skóry głowy ). Niedawno przypadkiem trafiłam na stronkę z farbami BioKap i pomyślałam, że nareszcie coś dla mnie. Zamówiłam ciemny czekoladowy kasztan. Na szczęście nałożyłam "próbkę" za uchem, na łokciu i na kawałeczku skóry głowy ( ostrożności nigdy za wiele ). Za godzinę skóra zaczerwieniała, przeokropnie swędzi i piecze. No cóż... pozostaje mi tylko stwierdzić, że gdybym nałożyła tą "delikatną" farbę to pewnie wylądowałabym w szpitalu. Jak dla mnie masakra... Nie wierzę w jej delikatne i roślinne składniki. I ostrzegam dziewczyny - ta farba jest naprawdę bardzo silna. Pozdrowionka .
Widocznie jesteś uczulona na jakiś składnik, co nie dyskwalifikuje tej farby, a szczególnie serii delicato, tobie nie pasuje a innej osobie będzie bardzo pasowac. Każdy powinien robic próbę produktu na skóre - producent też to pewnie zaleca.

(czuję że to antyreklama)
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując