Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-27, 19:13   #1570
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
a jak mam 70% kwas glikolowy to wystarczy jak dodam odpowiednią część wody czy powinnam jeszcze zmieniać pH? taki tonik można stosować bez zmywania?
nie wiem, czy przy toniku bez zmywania nie powinnaś podnieść trochę PH za pomocą sody oczyszczonej (węglowodoran sodu)- o ile pamiętam do ph 3-4, ale nie dam sobie głowy uciąć.
Jak chcesz zmywać, to pH nie trzeba podwyższać.
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Wesołego po świętach dziewczyny

Obiecałam recenzję szamponu i odżywki do włosów zniszczonych Timotei. Niestety jestem zawiedziona. Szampon dobrze myje, włosy są bardzo "skrzypiące" i niestety poplątane. Myślałam, że odżywka powyższy efekt zniweluje, ułatwi rozczesywanie i choć troszkę odżywi włosy, jednak nic z tego. Odżywka jest bardzo delikatna, praktycznie niewyczuwalna, nie ułatwia rozczesywania i mam wrażenie nie pielęgnuje. Nie są to tragiczne kosmetyki, ja jednak jestem przyzwyczajona do tak mile nawilżających Alverde. Na szczęście nie podrażniają, na razie Nie wiem, czy wykończę Timotei, tym bardziej, że czekają na mnie szampon, odzywka i maska Yes to Carrots (jeszcze stara wersja, podobno coś z nową jest nie tak? )

Co do kwasów, właśnie stosuję Triacneal. Efekty są Wprawdzie pojawiają się nadal większe niespodzianki, buzia jest już wygładzona, pory zmniejszone i co najważniejsze przebarwienia po ciąży znikają (a były straszne!)
w nowych zmieniono skład na SLS i inne syfy. Z marchewek jestem bardzo srednio zadowolona (z ogórków bardziej), ciekawe jak Ty je ocenisz.
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora