Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-15, 10:42   #605
anka35
Raczkowanie
 
Avatar anka35
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 115
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Melya a nawilżasz powietrze w mieszkaniu? Polecam też nawilżanie nosa za pomocą wody morskiej lub wody morskiej z propolisem Na prawdę pomaga na oczy Ja zamiast sztucznych łez klasycznych stosuję często krople do oczu w żelu(Vidisic) odczuwam dużą różnicę.
Współczuję Ale dodam, że ja przez zespół suchości w wieku 20 lat miałam.. zapalenie ślinianki czyli w praktyce coś jak... świnkę cała grupa ze studiów pękała ze śmiechu

Sekretny zapytaj lekarza, jakie badania powinnaś zrobić. Wiedzę na temat chorób jednak lepiej czerpać od specjalistów. Na podstawie twoich obaw czy dolegliwości przepisze Ci odpowiednie badania. I ciesz się, że zawsze wychodziły dobrze I spróbuj się nie cieszyć, jak się okaże że jesteś zdrowa!

Korah mądrze pisze (tylko czemu przy okazji kusi kremami AO to nie wiem zupełnie ).
wiedziałam ze jesteście niezastąpione !!! Cała skarbnica wiedzy...( żebyście tylko tak nie pędziły na forum, bo wystarczy dwa dni zaległości i już dostaje "zadyszki" , by to wszystko przeczytać ) , jeste chłonna wszelkich niskobudżetowych perełek.
PS. Nawet pokusiłam sie wysłać do zarządzających Wizażem petycje by w KWC zrobili podgrupę produktów bio i eco + minerały, ...dobry pomysł ?
__________________
Pozdrawiam Ania
anka35 jest offline Zgłoś do moderatora