Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialność:D
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-25, 23:06   #3800
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Cytat:
Napisane przez florka_ Pokaż wiadomość
jak bym miała pół litra hydrolatu to bym się zastanawiała, a jak mam 100 ml to się nie bawię. Trzymam w lodówce.

Jak ktoś oświecony niech mnie oświeci
A w ile zużywasz te 100ml? Ja bym chyba się bała, te śladowe ilości konserwantów które oni tam wsadzają chyba nie są wystarczające

Cytat:
Napisane przez florka_ Pokaż wiadomość
no cena jest odstraszająca, ale byłam trochę zdesperowana, bo bardzo mocno poszukuję alternatywy dla wysuszających żeli (mowa o aptecznych, drogeryjne dawno poszły w odstawkę) sam hydrolat, czy tonik to dla mnie za mało. Zachęcona pozytywnymi opiniami kupiłam to mydełko. Na szczęscie miałam pod nosem sklep, więc nie musiałam płacić za przesyłkę - co oczywiście mnie zachęciło Narazie jestem bardzo zadowolona. No i jeszcze nie widać ubytku. Na długo mi starczy. Trzymam je z dala od prysznica na takim jeżyku, gdzie spokojnie sobie wysycha.
Aleppo jest fantastyczne, i starcza na wieki W sumie im dłużej leży tym lepiej, ja sobie odkrajam kawałki, i po pewnym czasie ten zielony środek równie robi się taki brązowiutki z wierzchu Z kolei mydła lf mają krótki okres ważności, ja do twarzy za Chiny bym nie zużyła.
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora