Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chanel kolorówka część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-29, 08:25   #2396
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez dentico Pokaż wiadomość
Ciekawe czy na policzkach CI się spodoba. Ja i tak go chcę. A możesz napisać gdzie zamawiałaś?

Do mnie wczoraj przyszedł róż ROse ecrin i już się w nim zakochałam. Jaśniutki ale widoczny. Lekka poświata . Cudeńko Piękny kolorek. Dziś już go użyłam w makijażu i jestem zachwycona efektem
Dziś się nim wysmarowałam, znaczy się Star Dustem .
Przy nakładaniu pyli dość mocno, brokat fruwa, jakoś udało mi się wydobyć kolor, ale w tym celu musiałam na zakończenie dokładać go punktowo, używając do tego załączonego pędzelka (zwykle używam wyłącznie "normalnych" pędzli).
Końcowo efekt przyjemny - delikatny rumieniec, brokatowe rozświetlenie. Dziś niestety u mnie pochmurny, ciemny i mglisty dzień, więc nawet nie mam dobrego światła, żeby porządnie ocenić efekt. Póki co nie jest więc źle, ale zobaczymy, czy i na ile mój zachwyt - na razie umiarkowany - będzie ewoluować .

Róż kupowałam w perfumerii malolepsza - nawet aktualnie jest tam 15% rabatu, na który ja się niestety nie załapałam (rabat zrobili chyba dzień po moim zakupie).

A Rose Ecrin faktycznie śliczny
Ja jednak mam już tyle MACowych różów, że musi mi porządnie odbić, żeby się skusić na coś innego (niestety odbija mi częściej niż powinno )

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2012-11-29 o 08:29
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując