Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-08, 10:57   #1104
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

[QUOTE=olkie;38506296]
Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
na sama wode utleniona bym sie nie porwala, wydaje mi sie zbyt mocne rozwiazanie.
a o co chodzi z tym tapirowaniem. po natapinowaniu na koncu pasemka zostaje polowa wlosow, druga polowa idzie ku gorze wiec pozniej po rozczesaniu wlosow nie wyglada to tak ze wiekszosc wlosow nie jest rozjasniona?[/zalezy chyba od tego jak bardzo bedzie tapirowane. osobiscie nie przepadam za ombre ktore przy nasadzie sa jednolicie ciemne a przy koncowkach jednolicie jasne. polowa dziewczynek u mnie zmiasta tak ma z tym ze jeszcze przejscie jest dosc nieudolnie zrobione. przy tapirowaniu mozna zrobic delikatne przejscie z ciemniejszego do jasniejszego bo jasny kolor zaczyna sie na roznych dlugosciach . wydaje mi sie ze o niebo lepiej wygdala gdy takie jasne konce gdzieniegdzie sa przetkane naszym wlasnym ciemniejszym kolorem

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

http://4.bp.blogspot.com/-Ic10LDAEJ-...0/DSC08284.jpg

tutaj podobno wlosy zostaly rozjasnione wlasnie spreyem rozjasniajacym.
http://kosmetycznykoktajl.blogspot.c...1_archive.html
tylko ten spray johna kosztuje 60 zl a nie 6 niestety.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
po natapirowaniu, zrobieniu "pasemek" i koncówek kolor potem ładnie sie rozchodzi. to najlepsza metoda na ombre



stacjonarnie dobry rozjasniacz....syoss 11-0 albo garnier E0

KLIK w tym linku koleś dobrze pokazuje ombre, robię identycznie z 3 różnicami:
ja tapiruje wcześniej pasma, nakladam niżej, 1/3 to końcówki całe, 2/3 to te "pasemka" no i 1/3 od nasady nic. po zmyciu nakładam ciemniejszy odcień na 1/3 nasady i przeciągam po ok 20 min na 2/3 i na koniec malaks i jest idealnie
komus bym tak zrobila sobie samej bedzie ciezko z tylu. ja kiedys tak robialm z tym ze za drugim razem robilam sobie takie refleksy wlasnie
tylko ja wlosy mam ciemnt braz prawie czarne, wiec nie moge nalozyc pozniej ciemnego koloru u gory bo zlapie mi dol jak nic, jasnego znowu to nie ma po co. ew jakis inny na koncowki tylko, jakby sie brzydko rozjasnily, a ja chce miec braz taki miedziany
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując