Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-01, 20:56   #1088
xfaszynkorx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: z pokoju
Wiadomości: 4
GG do xfaszynkorx
Talking Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

witam jestem xPiotrekx ^_^

tak sobie przewertowalem ten watek o emo fryzurach i doszedlem do wniosku ze kompletnie prawie nikt z was nei ma pojecia o czym jest mowa w ogole xD

no moze poza osobami karalajna / olcia/pchelka / justyss / / Maki93 kolejnosc przypadkowa x D jednak z tej 4 najlepsze fryzury ktore oddaja urok jakby nie nazwac emo podala Karalajna ^_^

chcialbym zaznaczyc ze powszechnie znane emo to jest muzyka i styl ktore nie da sie rozlaczyc obecnie jakby nie patrzec a co za tym idzie dobierajac sobie taka fryzure dajesz do zrozumienia ze jestes odwzorowaniem emo.

tak to sie juz przyjelo owszem ktos wspomnial na poczatku watku ze sa to fryzury na styl z lat 80tych zgodze sie z tym nie mniej jednak jest taki nakreslony typ jak ma wygladac fryzura emo : )

wertujac dalej watek ogladalem wasze metamorfozy i musze powiedziec ze prawie nikt nie przypomina mi emo z fryzur : )

najbardziej trafna fryzure do stylu po metamorfozie posiada nenaa x D

____

ktos powie zarzuci mi ze co ja moge wiedziec, komentowac, jakiekolwiek uwagi mowic otoz siedze w tej [sub]kulturze od 1999 roku kiedy emo bylo znane tylko za oceanem i posiadam jako taka wiedze i wierzcie mi ze mam racje

____

takze zanim wezmiecie sie za takie fryzury radzilbym tez zapoznac sie z haslem emo czym jest co to jest a dopiero potem dobierac fryzury zeby chociaz nie wygladac wsrod tych "naturalnych" emo "pozerem"

dziekuje za uwage ^_^
xfaszynkorx jest offline Zgłoś do moderatora