Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-23, 17:49   #2239
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Opinią brata nie warto się przejmować Ja kiedyś jak mieszkaliśmy razem często się pytałam brata co sądzi o perfumach i nigdy nic mu się nie podobało, na hypnotic poison powiedział że śmierdzi przyprawami, a najlepsze jest to że ostatnio czułam że jego narzeczona używa ich i oczywiście na niej dla niego są
Widać narzeczona wie jak sobie faceta wychować

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
To już nie chodzi o nas - zakupoholiczki, tylko Ty gospodarkę naszą ratuj, nie chcemy kryzysu

Wygrałam wczoraj o taki zestaw https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net...3c&oe=55EF85BA


---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Może niedługo D. wrzuci kod na purchawkę bez minimalnej kwoty zam.

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Ponieważ jest stagnacja kosmetyczna to polecę Wam kawę rozpuszczalną Carte Noire (teraz w Biedzie jest w promocji za 13zł z groszami). Od dawna nie pije kaw rozpuszczalnych (chemia - wiadomo ) z wyjątkiem tej, bo smakuje jak fusiasta właśnie sobie popijam, bo zaraz usnę deszcz leje jak z wiadra, idealna pogoda łóżkowa

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------



kiedyś piłam tylko tę kawę,czuję w niej czekoladę.Smaczna jest

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Pogoda na pranie - naprać się i położyć.
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora