Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-26, 12:44   #4959
Trelek
Raczkowanie
 
Avatar Trelek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 468
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
jeszcze się cofnę do tego.. ja kiedyś podczytywałam Alinę, ale w tej chwili wywaliłam jej blog z obserwowanych i z zakładek.. ona ciągle coś poleca, ciągle coś jest cudowne, jak woda z Lichenia.. jakoś ciężko mi zaufać takiej osobie, u której ciągle coś się sprawdza
Miałam jakiś czas temu podobne odczucia Lubię poczytać ten blog bo jest fajnie pisany ale nie korzystam z rad.
Ale to dlatego że zaczęło mi zgrzytać ze 2 notki jest mowa o minimalizmie i 100% naturalnej pielęgnacji "Nie używam nic poza kremem co 3 dni", a potem 2 notki że taki a taki kosmetyk dał super efekty.
Więc w sumie nie wiedziałam czego autorka używa a czego nie A czasem 2-3 użycia dużo nie powiedzą czy się sprawdza czy nie.

Ale miło jest wiedzieć że komuś gdzieś porady z tego bloga podpasowały lub ułatwiły życie



Co do stempli właśnie wygrzebałam z czeluści mały kwadratowy stempel z BPS który kiedyś znalazłam jako gratis do zamówienia.
Jest bardzo miękki ale wygląda kiczowato jakby zaraz miał się rozpaść
Użyłam sposobu na rolkę od ubrań i wzory lakierami Mundo wyszły idealnie!!!
Jutro zmieniam mani więc trzeba będzie wykorzystać nowe doświadczenia

Jeszcze raz dziękuję za porady
__________________
Skromna paznokciowa galeria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=816243
Trelek jest offline Zgłoś do moderatora