Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-10, 15:01   #3572
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no teraz to śmieszne, ale i tak jestem zła na siebie
o widzisz, super! mówiłam, że jest cudny

też bym była, bo to jednak nie jest aż taka mała rzecz, żeby ją przeoczyć z moim, odpukać, nic się nie stało jeszcze
oj taak, na żywo jeszcze bardziej już nawet mam plan na mani z jego wykorzystaniem, ale to pewnie dopiero po świętach albo nawet i po Nowym Roku


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
i jeszcze w temacie testów topów kilka słów
wczoraj pomalowałam dwie warstwy lakieru, dziś dołożyłam trzecią i zabrałam się za topy. Na kciukach wylądowała Celia, na reszcie paznokci naprzemiennie GR Prodigy i SH Diamond Flash. Celia i GR użyte po jakieś 3 razy, SH nówka, więc ogólnie pod tym względem w miarę równo, żaden nie jest starociem.
GR jest zdecydowanie najgęstszy (ciekawe ile będzie zdatny do malowania), a SH najrzadszy. GR ma włosie milimetr dłuższe od SH, ale jest dużo szerszy (ale jest prosty bez udziwnień i mi się nim dobrze maluje, węższy przy tej gęstości by się nie sprawdził), ale ogólnie SH ma duzo dłuższy pedzelek/korek, co mnie trochę wkurza, bo lakier szybko spływa, zwłaszcza, że jest rzadki.
Sprawdzałam schnięcie, wciskałam co chwilę opuszek w lakier i patrzyłam czy odbiją się linie papilarne. Wszystkie wysychają szybko, ale SH najdłużej był plastyczny. Dał też najmniejsze wygładzenie, a lakier nie byl bardzo chropowaty, lekkie drobinki. GR daje najgrubszą taflę, pewnie za sprawą gęstości - nie mylic z glutem, bo na razie maluje się ok. Za to Celia mam wrażenie dała najtwardszą powłokę, nie wiem jak to wytłumaczyć, taka jakby bardziej śliska w dotyku.
Wg mnie wszystkie są dobre, a tak naprawdę każdy ma inne oczekiwania, priorytety i jak to nieraz było mówione, każdy ma swoich ulubieńców. Dla mnie żaden nie jest bublem, więc mogę polecić do wypróbowania, moze któryś a nuż stanie się hitem. Czasem takie detale jak pędzelek znacznie wpływają na odbiór (mnie np wkurza ten w Celii). Po tym "teście" wcale nie mam ulubieńca, to chyba za mało, muszę testować jeszcze każdy z osobna

też mnie denerwuje ten pędzelek w SH... przy kilku pierwszych użyciach to strasznie upierdliwe jest, potem jak topu ubędzie, to już jest lepiej, no i też przyzwyczajenie robi swoje
teraz oprócz na wypróbowanie GR mam ochotę na Celię na razie jeszcze się wstrzymam i nie lecę do drogerii, jestem ciekawa co powiesz o GR za jakiś czas, liczę na aktualizacje w tym temacie


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Jakoś tak mi się to gryzie... Wybacz, może na żuwo ineczej

rozumiem, Dmce też się gryzło połączenie nietypowe trochę, sama nie byłam jakoś bardzo przekonana, ale jak zobaczyłam tę zmianę kolorów, to oszalałam

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Niezła jest, ale ten pędzel mnie wkurza bo robi takie jakby ślady. Pamiętam raz na jaśniejszym lakierze było to bardziej widoczne, dziś na czerni nie.
I pozostaje kwestia dla mnie najważniejsza czyli kurczenie, ale to jest tak zmienne i nieprzewidywalne.. miałam nadzieję, że GR nie kurczy ale chyba jednak niestety tak nie jest. Jutro dopiszę o tym kilka słów. Generalnie uważam że i Celię i GR warto spróbować, za tę cenę.

dziwna sprawa z tym pędzelkiem do ciemnych lakierów może okej, ale jak na jasnych robi taką bubę, to trochę to słabe...
jestem ciekawa co z tym kurczeniem, czekam na update.

nadal nie mogę przeboleć tego, że GR porobiło te zestawy powinna być możliwość kupienia lakierów i topu oddzielnie, no...
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora