Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-12, 07:56   #3596
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
heh jakoś od początku mi się spodobał, choć pewnie jeszcze się nieco zweryfikuje, jak np to, że chyba nie jest całkowicie niekurczący no i ciekawa jestem jak długo zachowa swoją gęstość, żeby nie gluciał
o widzisz ja właśnie na INM jeszcze mam kiedyś tam ochotę (np Poshe czy Seche mnie nie kuszą zbytnio), albo CND, bo też dużo chwalą.

mrrrr lakier i paznokcie
INM spodobał mi się od pierwszej butelki, tylko później koniecznie chciałam znaleźć coś tańszego - najpierw dobrze spisywał się EF, miałam też genialne topy CC od Ali i Pilar, a potem zaczęła się seria jakichś tragicznych tragedii Także trzymam się INM, nie kombinuję, ale spróbować kiedyś GR nie zaszkodzi

Pięknie dziękuję
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;53764133]Idealnie [/QUOTE]
Baaardzo mi miło
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Ja teeeż

A co do stemplowania- ja to znowu mam problem, że każdy wzór, jaki posiadam, jest za mały na moje paznokcie
Pytałam się już kilka stron temu - mów mi gdzieś go kupiła!

No nie przewidzieli, że ktoś może mieć tak długaśną płytkę
Może pasowałyby Ci takie okrągłe dzielone na cztery części? O takie?
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
cudo
Dzięki piękne

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
przepiękny jest
Dzięki
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;53770029]Mani na wieczór:[/QUOTE]
Faktycznie bardzo wieczorowe Rewelacyjnie wygląda
Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Piękne, świąteczne

Tak, tak to zdecydowanie klimatyczno-świąteczny lakier
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
szkoda, że nie widać dobrze jak tam się migocze musi być przepiękny!
Bo w takim dziennym świetle jak mamy teraz, to on słabo migocze
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora