Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - A może PERUKA ? wątek zbiorczy !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-05, 11:51   #10
Malwina 22
Raczkowanie
 
Avatar Malwina 22
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 198
Dot.: A może peruka??????

Hejka.
Tak mi sie spodobała peruka ze musiałam ją mieć i kupiłam.
Jestem zachwycona.Planuje juz kupno następnej.Ta ktorą mam ma włos syntetyczny.
Jak ją załozyłam to kolezanki myślały ze przedłuzyłam sobie włoski.Peruka ktorą mam jest mało nabłyszczona i wygląda naturalnie.Ja swoje włosy mam do łopatek a w peruce do tyłka.Ma swietne bląd-brąz-jasny bląd pasemka.Naprawde ja jestem bardzo zadowolona.

Fakt trzeba uwazać bo niekarzdemu pasuje fryzurka peruki...np mojej siostrze ktora w niej wygląda strasznie, Ja jak to powiedziała moja kolezanka........ rewelacyjnie.

Jedynym problemem jest to ze włosy sie mocno plączą.Ja mam peruke z długaśnym wlosem,nie wiem jak to jest w tych krotszych.Musze czesać ja po kazdym nalozeniu.Zadkim grzebieniem.Palmo po pasmie zaczynając od koncowek bo robią sie takie sypełki ktore trzeba pozniej rozplątywać palcami.Czesanie zajmuje mi ok 45 min.Wydaje mi sie ze gdyby miała krotrzy włos to napewno by sie tak nie plątało.

Ja jestem zadowolona i napewno natej sie nie skończy.Polecam peruki na allegro od sagat-ia.Kobieta bardzo miła i godna zaufania.Peruke potrzebowałam na wesele w piątek a peruke zamowiłam w srode.Czwartek rano peruka była u mnie i naprawde zdjęcia nie byly przekłamane.Mają oni tez (prowadzi interes z męzem) sklep internetowy
......................... .... www.Sagatia.pl .........................

Polecam ich bo sama zamawiałam z tego żródła.

Moze jeszcze ktoras z was sprawiła sobie peruke?
Malwina 22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując