Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lorinka nie wie, co z nimi zrobić :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-10-31, 17:16   #1
lorinka
Rozeznanie
 
Avatar lorinka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 897

Lorinka nie wie, co z nimi zrobić :)


Dokładnie jak w tytule...

Już raz się Was poradziłam w sprawie fryzurki i byłam zadowolona, więc postanowiłam poprosić ponownie. Chodzi o to, że nie wiem już, co zrobić z moimi włosami... Są cienkie, mają wypłowiały jasnobrązowy kolor, myję je codziennie (a rano są albo przylizane albo wręcz przeciwnie - sianowate, nie dają się ułożyć). Od dawna codziennie je lekko karbuję, żeby trochę "odbić" je od skóry głowy, ale to już nic nie daje... Nie wiem, co z nimi zrobić. W dodatku mają zniszczone końcówki, a przecież 2 miesiące temu je podcinałam . Chyba nie mam co marzyć o długich włosach... Może Wy wiecie jakich powinnam zacząć używać kosmetyków, jak się czesać, może jak ściąć włosy...? Narazie używam szamponu sunsilk, olejku rycynowego i odżywki timotei do brązowych włosów. Z góry dzięki bo z braku pomysłów zaczęłam już chodzić w kapeluszu...
__________________
Ze wszystkich rzeczy, które kiedykolwiek utraciła, najbardziej żal jej było rozumu...

Gdzieśtam czeka na nią Książe w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedyś ją znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.


lorinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując