Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-01, 15:29   #4670
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Mycha Pokaż wiadomość
No ma talk ,tzn,że o dupe rozbić moje starania :-( A jaki puder go nie ma? Najlepiej jakiś matujący i kryjący?????? Niech ktoś mi napisze.
talku nie zawierają - o ile pamiętam - pudry: Lucidity Estee Luder(ale ma mikę gdzieś w środku składu), puder sypki dr Hauschka no i oczywiście puder jedwabny hauschki, którego używam odkąd zaczęłam stosować filtr anthelios lrp (one 'nie tolerują' właśnie talku no i miki). teraz przeszłam na avenki - dla mnie o niebo lepsze, ale zostałam przy tym pudrze jedwabnym - 1. jest wydajny i ma dobrą cenę w stosunku do pojemności, 2. jest jak na razie jedynym pudrem, którego kolor mi pasuje - wszystkie inne, łącznie z LU byłu za ciemne. w połączeniu z warstwą filtra daje mi na skórze efekt lekko kryjącego podkładu i jest dla mnie megamatujący, co z kolei nie jest w moim przypadku zaletą, bo mam suchą skórę. ale ogólnie - polecam bladolicym, które się filtrują na codzień.
moren - nadal niestety mało wiemy o tym, w jakim stopniu talk/mika z pudru, podkładu destabilizuje filtr, jaka wtedy pozostaje ochrona, ale z takimi 'wrażliwymi' rodzajami filtrów stosować beztalkowe kosmetyki .
littlepeach - a co w tym złego, że sie wyróżniasz? przynajmniej jesteś zauważalna w tłumie szarych myszek lub solaryjnych skwarek
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora