Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pędzle do kosmetyków mineralnych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-20, 09:47   #1673
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Dostałam na urodziny (zamówiony) komplet pędzli Sunshade z allegro (flat, kabuki i mini flat). Do tej pory jedyne pędzle z jakimi obcowałam to Flat Top i pędzel do korektora EDM. Miękkość porównywalna, a na chwilę obecna nawet lepsza, bo mojego flata z EDM trochę zniszczyłam suszarką i lekko kłuje . Sunshade ma tez minimalnie rzadsze włosie, ale to nawet dobrze, bo będę go używała do mocno kryjących Blushe, więc przynajmniej uniknę maski.
Kabuki wzięłam z myślą o różu - jak na róż jest spory, ale daję nim radę. Kurczę muszę chyba z 50 razy pomaziać po dowolnym różu (Joko, Bourjois - na razie nie mam mineralnych) by dawał jakiś znikomy efekt. Nie powiem - nawet mnie to cieszy bo różem operować za bardzo nie umiem więc nie robię sobie kuku Zobaczę jak sprawdzi się do proszków - wkrótce dostanę próbki
Nie mam za to pojęcia do czego używać tego malucha Myślałam, że będzie taki sam jak Kabuki, tylko z krótszym trzonkiem, a to naprawdę maleństwo. Myślałam właśnie o różu, ale boję się, że będzie robił wąską smugę, a próbować nie chcę, bo może wymienię jako nieużywany?Do czego go używacie?

-----
Muszę się zastanowić nad zakupem tego pędzla do cienie by stosować do korektora pod oczy. Ten pędzel do korektora z EDM jest super, ale raczej na krycie krost - pod oczami mi smuży i nakłada za dużo proszku, przez co uwidacznia zmarszczki, których na co dzień nie widać. Mam teżpędzel do cieni z avonu - taki mały, nie stosuję go do cieni bo jest dla mnie za delikatny i cieni praktycznie nie widać, może do proszków się sprawdzi ?
__________________
7.04.2013 Brunio


Edytowane przez aliś
Czas edycji: 2010-09-20 o 09:55
aliś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując