Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie zdałam egzaminu na prawo jazdy...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-05, 10:13   #5
izulecka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 279
Dot.: Nie zdałam egzaminu na prawo jazdy...

Tereskaa nie przejmuj się. Niestety egzaminatorzy czasami robią nam takie niespodzianki. Tylko o co chodzi z tym gazem? Przecież jadąc po placu trzeba jechać bardzo wolno, więc nie wiem jak na gazie.. Tak mnie kiedyś zastanawiało jak to jest z tym omawianiem co znajduje się pod maską. Wszędzie gdzie jest jakiś opis egzaminu praktycznego to piszą, że trzeba omówić ze szczegółami co pod maską jest. U nas w WORDZIE tak nie ma, dziwne by to było zdawałam już 2 razy i nigdy się mnie nic nie pytali. Raz tylko kazał mi pokazać żarówkę od świateł drogowych. Innym razem egzaminator w ogóle nie patrzył się co pokazuje palcem, tylko mówił "dobrze, dobrze"

Tereskaatrudno powiedzieć jak dla Ciebie będzie dobrze z tym wykupieniem godzin dodatkowych. Ja czekałam i czekam na swoje egzaminy równo 9 tygodni.. Będę miała teraz trzecie podejście. Za drugim podejściem wykupiłam sobie 5h dodatkowych i w zupełności mi to wystarczyło, żeby czuć się dobrze na egzaminie. Teraz raczej nie będe kupować, bo to co chciałam wiedzieć to wiem i co chciałam umieć to umiem. Jedynie przydałoby się przejechać z raz, 2 razy żeby przygotować nogi i ręce na sam egzamin
izulecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując