Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-11, 21:04   #212
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Cytat:
Napisane przez Tweet Pokaż wiadomość
Ja od jakiegoś czasu walczę s trądzikiem na dekolcie, ramionach i plecach. Przeczytałam wieje opinii o brevoxylu i postanowiłam nim potraktować krostki. Całe szczęście że doznałam olśnienia w ostatniej chwili (ufff) i posmarowałam tylko troszke dekoltu wczoraj wieczorem, żeby zobaczyć jak moja skóra zareaguje, bo u niektórych osób powoduje podraznienia I oto efekt w załączonym zdjęciu...cholernie swędzi i piczecze na przemian, ledwo się powstrzymuję przed drapaniem teraz już jest lepiej ale rano był to czerwony, pulsujący plac. Szybko zmyłam i jakoś daję radę. I teraz mam pytanie, czy poprostu skóra na dekolcie jest zbyt delikatna i dlatego tak zareagowała na tak mocny specyfik (posmarowałam tez kawałek ramienia i wszystko jest ok), czy może brevoxyl nie jest dla mnie, uczulenie na któryś ze składników???
miałam podobnie, widocznie jesteś uczulona na któryś ze składników, chociaz to mało istotne, bo w moim przypadku było tak, ze za często używałam brevoxylu lub też za dużo go naraz nakładałam, więc miałam taki sam efekt swędzenia i pieczenia skóry jak Ty, również na szyi...
Skóra musi się stopniowo przyzwyczaić, więc cierpliwości, a jeśli w przypadku dalszego stosowania brevoxylu i w.wym. przypadku polecam elocom (na recepte ok 12zł) smarowac cieniutka warstwa i nie stosowac nie dluzej niz 2 tyg!!! bo to tez niedobrze, wręcz by było jeszcze gorzej.
gdy wyleczyłam to coś powrociłam i dalej stosowałam brevoxyl, ale już ostrożniej, efekt, super, nie powracją te placki i skóra wraz z kremem walczy z tymi syfami ;/
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując