Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-18, 14:16   #986
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Moi dziadkowie maja spore mieszkanie, śpią jakby w jednej części, zaś w kolejnej był piecyk gazowy, który się rozszczelnił i gaz zaczął się ulatniać w nocy, jak spali. Kotka, która nigdy nie zachowywała się agresywnie czy dziko wskoczyła na nich w nocy, zaczęła przeraźliwie miauczeć i piszczeć, skakać po nich. Na początku ją zrzucali, ale ona była tak natarczywa, że dziadek postanowił sprawdzić co się stało. Kotka zaczęła go prowadzić miaucząc i ogladając się co chwilę, sprawdzając czy idzie za nią. Zaprowadziła go do łazienki, a już po drodze dziadek wyczuł silny zapach gazu. Gdyby nie jej nocna pobudka, pewnie zupełnie inaczej by się to skończyło..
o szok! Niesamowite, dobrze mieć zwierzaka. One zawsze wyczują niebezpieczeństwo.
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ma obecnie. Dysk jej się wysunął i nie mogła po schodach chodzić. Lekarz kazał jej schudnąć, żeby sie nie powtórzylo. Ma nadwagę, to przez to łakomstwo i nasze miękkie serca - jak ona prosi to kamień mięknie!
och, to musicie się pilnować i nie dawać nic między posiłkami.
Koleżanka mojej mamy ma córkę, która przygarnia koty do adopcji i działa też jak rodzina zastępcza U nich jest pełen porządek, są stałe pory dnia i wyliczone porcje posiłków. Dobre co? Ja bym tak nei mogła, mi zawsze "spadnie" dobra szyneczka dla Czaruśka A dupsko rośnie i gęba jak u tatara
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora